Utah Swimming Coaches Association

NISCA - USA Swimming - Utah Swimming - Membership Application Form - HS Team abbreviations
Member List 11-06-2017(Notify Mel of any changes)  - Sample Meet Manager High School Swim Meet
President:  John Moran johnmoran@skaggscatholiccenter.org    Treasure:  Mel Roberts  swimcoach506@hotmail.com


If your school is not listed then I have not received any results for your school, send something in, or your school has not paid yet.
 
Only times after school paid date will show up.
 
3A Women 200 Free
OrderTimeNameGradeSchoolDateMeet
1 2:04.82Hansen, Kylie10Maeser Prep2018-11-02Nebo Invitational
2 2:11.25Mcmaster, RachelBeaver High School2018-11-022018 Greg Fernley Invitational
3 2:20.05Hooley, Kaelee11Emery2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host
4 2:21.19Puri, AlisonRowland Hall2018-11-02Judge at West
5 2:21.61Thompson, Annalee9Richfield2018-11-02Gunnison, Logan, Richfield @ G
6 2:22.69Galecki, Julia11Wasatch Academy2018-11-06Nov 6 Wasatch Academy Host
7 2:23.85Johansen, Alexis12Emery2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host
8 2:25.98Jespersen, Emily11Carbon2018-11-09Cedar Invitational 2018
9 2:27.19Boer, Saskia9Summit Academy2018-11-02Region 11 Invitational Meet 20
10 2:27.51Guymon, Haley10Emery2018-11-13PS RH GV@Emery
11 2:28.28Lynn, Alora9Summit Academy2018-11-09JDCHS-Home vs Jordan High Scho
12 2:30.32Boyer, Allie11North Summit2018-11-02Delta Mini Invitational
13 2:31.29Bodson, Florence12Union2018-11-06Uintah and Juan Diego at Union
14 2:33.44Chamberlain, MiaRowland Hall2018-11-02Judge at West
15 2:34.78Riser, Hannah10Union2018-11-09Wasatch Academy @ Union
16 2:35.54Davis, Anne12St. Joseph2018-11-06Ben Lomond at North Summit
17 2:36.20Kooyman, Caitlin11Delta High School2018-11-09Cedar Invitational 2018
18 2:36.47Morris, Hannah12Emery2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host
19 2:36.62Foy, Mekinley10Morgan2018-11-08Morgan and Weber @Ben Lomond
20 2:37.40Garcia, Alejandra11Emery2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host
21 2:38.23Kimmerle, Kiersten11Grand County2018-11-02Gunnison, Logan, Richfield @ G
22 2:40.06Bagley, EllaRowland Hall2018-11-02Judge at West
23 2:42.11Higley, Anika12Grantsville2018-11-09Cedar Invitational 2018
24 2:44.48Runnels, Elise10Judge Memorial2018-11-082018.11.8 Olympus v Judge @ Ol
25 2:44.53Dewitt, Mckenna12Morgan2018-11-031819 Box Elder Invite
26 2:44.60Wahlen, SarahRowland Hall2018-11-13PS RH GV@Emery
27 2:44.86Beckstrom, Jaycie11Morgan2018-11-031819 Box Elder Invite
28 2:45.75Dean, Jocelyn10Millard2018-11-13North Sanpete and Delta @ Mill
29 2:46.62Uffens, Kylie11Millard2018-11-02Delta Mini Invitational
30 2:48.04Thurman, Heidi10Millard2018-11-09Cedar Invitational 2018
31 2:48.48Wakefield, Josie11Grand County2018-11-02Gunnison, Logan, Richfield @ G
32 2:49.83Whitaker, Kenley12Union2018-11-09Wasatch Academy @ Union
33 2:50.03Jensen, Cambrie9Emery2018-11-13PS RH GV@Emery
34 2:50.56Haycock, Kylee12Grantsville2018-11-02Delta Mini Invitational
35 2:51.33Stephenson, Carlee11Millard2018-11-13North Sanpete and Delta @ Mill
36 2:53.55Hunter, Reagan10Grantsville2018-11-02Delta Mini Invitational
37 2:53.64Barlow, Bailey9Summit Academy2018-11-06Uintah and Juan Diego at Union
38 2:53.83Johansen, Abigail9Emery2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host
39 2:54.12Zwahlen, Ellizabeth9North Summit2018-11-06Ben Lomond at North Summit
40 2:54.91Oliverson, Emelyn11Emery2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host
41 2:54.99Thurman, Aimee9Millard2018-11-13North Sanpete and Delta @ Mill
42 2:55.22Palmer, Emmalene12North Sanpete2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host
43 2:56.13Urie, Laura11Emery2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host
44 3:00.12Rasmussen, Alice10Carbon2018-11-09Cedar Invitational 2018
45 3:00.31Hill, Paige9Morgan2018-11-08Morgan and Weber @Ben Lomond
46 3:00.86Crittenden, Jaide10North Summit2018-11-02Delta Mini Invitational
47 3:00.92Larsen, Mckenna12Millard2018-11-06Nov 6 Wasatch Academy Host
48 3:03.51Richins, Amelia9North Summit2018-11-02Delta Mini Invitational
49 3:03.76Zhou, Orange12Judge Memorial2018-11-02Judge at West
50 3:04.93Starks, Elauren12Gunnison Valley2018-11-09Cedar Invitational 2018

3A Women 200 I.M.
OrderTimeNameGradeSchoolDateMeet
1 2:20.22Smith, GraceRowland Hall2018-11-13PS RH GV@Emery
2 2:24.60Roper, Drew12Millard2018-11-06Nov 6 Wasatch Academy Host
3 2:34.87Hardin-reynolds, Emmy9Judge Memorial2018-11-02Judge at West
4 2:35.07Galecki, Julia11Wasatch Academy2018-11-09Wasatch Academy @ Union
5 2:35.72Wheelwright, Rachel11Morgan2018-11-08Morgan and Weber @Ben Lomond
6 2:41.77Runnels, Abigail11Judge Memorial2018-11-082018.11.8 Olympus v Judge @ Ol
7 2:45.65Sherman, Grace10Judge Memorial2018-11-082018.11.8 Olympus v Judge @ Ol
8 2:45.84Barrett, Kacee11Carbon2018-11-09Cedar Invitational 2018
9 2:47.24Jaramillo, Tyrca9Carbon2018-11-09Cedar Invitational 2018
10 2:49.04Swasey, Nicole10Carbon2018-11-09Cedar Invitational 2018
11 2:50.68Mikesell, Marisol9Richfield2018-11-02Gunnison, Logan, Richfield @ G
12 2:51.28Davis, Anne12St. Joseph2018-11-13Ben Lomond & St. Joseph @ Stan
13 2:51.94Foy, Mekinley10Morgan2018-11-13Bonneville, Morgan @ Roy 2018-
14 2:52.93Myler, Tessa9Richfield2018-11-02Gunnison, Logan, Richfield @ G
15 2:54.53Dalton, Penelope9Judge Memorial2018-11-02Judge at West
16 2:54.75Richins, Tessa9North Summit2018-11-06Ben Lomond at North Summit
17 2:55.50Olsen, Abigail12Emery2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host
18 2:56.66Bass, Brianne12Emery2018-11-13PS RH GV@Emery
19 2:57.71Orford, CharlotteRowland Hall2018-11-02Judge at West
20 2:58.91Riser, Hannah10Union2018-11-06Uintah and Juan Diego at Union
21 2:59.84Simmons, Raquelle11Emery2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host
22 3:00.11Herrin, Valerie9American Leadership2018-11-02Delta Mini Invitational
23 3:01.56Dewitt, Mckenna12Morgan2018-11-08Morgan and Weber @Ben Lomond
24 3:02.17Crittenden, Jaide10North Summit2018-11-06Ben Lomond at North Summit
25 3:02.36Kooyman, Caitlin11Delta High School2018-11-09Cedar Invitational 2018
26 3:02.84Milavetz, OliviaRowland Hall2018-11-02Judge at West
27 3:03.65Haycock, Kylee12Grantsville2018-11-09Cedar Invitational 2018
28 3:06.22Nielson, Makyan12Emery2018-11-13PS RH GV@Emery
29 3:09.45Ashton, Tylea12Morgan2018-11-13Bonneville, Morgan @ Roy 2018-
30 3:11.67Johansen, Abigail9Emery2018-11-13PS RH GV@Emery
31 3:11.96Robinson, Aubree10South Sevier2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host
32 3:13.24Beckstrom, Jaycie11Morgan2018-11-13Bonneville, Morgan @ Roy 2018-
33 3:14.48Sorenson, Kortnee11Gunnison Valley2018-11-09Cedar Invitational 2018
34 3:15.92Odendahl, Logan9Carbon2018-11-09Cedar Invitational 2018
35 3:20.40Uffens, Kylie11Millard2018-11-09Cedar Invitational 2018
36 3:21.96Whitaker, Kenley12Union2018-11-06Uintah and Juan Diego at Union
37 3:24.81Mckendrick, Arianna9Grantsville2018-11-09Cedar Invitational 2018

3A Women 50 Free
OrderTimeNameGradeSchoolDateMeet
1 25.70Roper, Drew12Millard2018-11-13North Sanpete and Delta @ Mill
2 26.50Jones, Genevieve10Wasatch Academy2018-11-09Wasatch Academy @ Union
3 26.62Mcmaster, RachelBeaver High School2018-11-022018 Greg Fernley Invitational
4 26.93Vitek, EllaRowland Hall2018-11-13PS RH GV@Emery
5 27.26Swasey, Megan12Carbon2018-11-09Cedar Invitational 2018
6 27.40Grandy, Hailey12Judge Memorial2018-11-082018.11.8 Olympus v Judge @ Ol
7 27.62Hooley, Kaelee11Emery2018-11-13PS RH GV@Emery
8 28.28Franks, Marisa10Richfield2018-11-02Gunnison, Logan, Richfield @ G
9 28.31Warden, Hailey11Judge Memorial2018-11-02Judge at West
9 28.31Johansen, Alexis12Emery2018-11-13PS RH GV@Emery
11 28.36Puri, AlisonRowland Hall2018-11-13PS RH GV@Emery
12 28.38Peterson, Amy11American Leadership2018-11-02Delta Mini Invitational
13 28.73Guymon, Haley10Emery2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host
14 28.87Barrett, Kacee11Carbon2018-11-09Cedar Invitational 2018
15 28.92Davis, Anne12St. Joseph2018-11-08Morgan and Weber @Ben Lomond
16 29.35Boyer, Allie11North Summit2018-11-06Ben Lomond at North Summit
17 29.38Migliori, Angellena11Emery2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host
18 29.60Crompton, Sofia10Carbon2018-11-09Cedar Invitational 2018
18 29.60Sherman, Grace10Judge Memorial2018-11-082018.11.8 Olympus v Judge @ Ol
20 29.63Bagley, EllaRowland Hall2018-11-13PS RH GV@Emery
21 29.70Richins, Tessa9North Summit2018-11-02Delta Mini Invitational
22 29.71Dewitt, Mckenna12Morgan2018-11-13Bonneville, Morgan @ Roy 2018-
23 29.75Galecki, Julia11Wasatch Academy2018-11-09Wasatch Academy @ Union
24 29.82Boer, Saskia9Summit Academy2018-11-09JDCHS-Home vs Jordan High Scho
25 29.86Richards, Jacee11Carbon2018-11-09Cedar Invitational 2018
26 29.92Terry, Paige10Delta High School2018-11-02Delta Mini Invitational
27 30.00Deer, Amelia9Maeser Prep2018-11-02Nebo Invitational
28 30.17Louis, IsabelleRowland Hall2018-11-02Judge at West
28 30.17Bass, Brianne12Emery2018-11-13PS RH GV@Emery
30 30.27Terwilleger, Sydney12Emery2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host
31 30.29Foy, Mekinley10Morgan2018-11-13Bonneville, Morgan @ Roy 2018-
32 30.35Beckstrom, Jaycie11Morgan2018-11-08Morgan and Weber @Ben Lomond
33 30.44Morris, Hannah12Emery2018-11-13PS RH GV@Emery
34 30.64Funk, Jenny11Emery2018-11-13PS RH GV@Emery
35 30.71Christensen, Hope10North Sanpete2018-11-06Nov 6 Wasatch Academy Host
36 30.72Chamberlain, MiaRowland Hall2018-11-13PS RH GV@Emery
37 30.79Vandersteen, Olivia10Judge Memorial2018-11-082018.11.8 Olympus v Judge @ Ol
38 30.88Sorenson, Kortnee11Gunnison Valley2018-11-02Gunnison, Logan, Richfield @ G
39 30.91Garcia, Alejandra11Emery2018-11-13PS RH GV@Emery
40 31.20Olsen, Abigail12Emery2018-11-13PS RH GV@Emery
41 31.23Hatch, Mckyla10Richfield2018-11-02Gunnison, Logan, Richfield @ G
42 31.32Moore, KatyRowland Hall2018-11-13PS RH GV@Emery
43 31.53Simmons, Sarah11Emery2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host
44 31.68Riser, Hannah10Union2018-11-09Wasatch Academy @ Union
44 31.68Ewing, Sophia11Judge Memorial2018-11-082018.11.8 Olympus v Judge @ Ol
46 31.79Hess, Megan10Emery2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host
46 31.79Hunter, Reagan10Grantsville2018-11-09Cedar Invitational 2018
48 32.03Johnston, Grace10Grand County2018-11-02Gunnison, Logan, Richfield @ G
49 32.05Palmer, Emmalene12North Sanpete2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host
50 32.06Erickson, AvaRowland Hall2018-11-02Judge at West

3A Women 100 Fly
OrderTimeNameGradeSchoolDateMeet
1 1:00.44Begay, Hadlee10Grantsville2018-11-09Cedar Invitational 2018
2 1:03.86Smith, GraceRowland Hall2018-11-13PS RH GV@Emery
3 1:06.67Wheelwright, Rachel11Morgan2018-11-031819 Box Elder Invite
4 1:07.15Roper, Drew12Millard2018-11-09Cedar Invitational 2018
5 1:10.43Hooley, Kaelee11Emery2018-11-13PS RH GV@Emery
6 1:10.91Runnels, Abigail11Judge Memorial2018-11-02Judge at West
7 1:13.95Kling, Alexis9Richfield2018-11-02Gunnison, Logan, Richfield @ G
8 1:14.32Johansen, Alexis12Emery2018-11-13PS RH GV@Emery
9 1:14.49Moore, KatyRowland Hall2018-11-02Judge at West
10 1:14.95Barrett, Kacee11Carbon2018-11-09Cedar Invitational 2018
11 1:16.30Hardin-reynolds, Emmy9Judge Memorial2018-11-082018.11.8 Olympus v Judge @ Ol
12 1:16.89Sherman, Grace10Judge Memorial2018-11-02Judge at West
13 1:19.26Richins, Tessa9North Summit2018-11-02Delta Mini Invitational
14 1:21.52Bass, Brianne12Emery2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host
15 1:22.63Riser, Hannah10Union2018-11-09Wasatch Academy @ Union
16 1:25.77Ashton, Tylea12Morgan2018-11-031819 Box Elder Invite
17 1:28.96Herrin, Valerie9American Leadership2018-11-02Delta Mini Invitational
18 1:30.07Higley, Anika12Grantsville2018-11-09Cedar Invitational 2018
19 1:30.38Migliori, Angellena11Emery2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host
20 1:32.19Milavetz, OliviaRowland Hall2018-11-02Judge at West
21 1:32.92Hill, Paige9Morgan2018-11-08Morgan and Weber @Ben Lomond
22 1:37.43Johansen, Abigail9Emery2018-11-13PS RH GV@Emery
23 1:37.80Ferry, Mckell11North Summit2018-11-06Ben Lomond at North Summit
24 1:39.39Badran, Amani11Judge Memorial2018-11-082018.11.8 Olympus v Judge @ Ol
25 1:40.10Nuttall, Cierra11American Leadership2018-11-02Delta Mini Invitational
26 1:40.24Kiesel, Orianna12Gunnison Valley2018-11-13PS RH GV@Emery
27 1:47.12Mathews, Vivienne12Grantsville2018-11-09Cedar Invitational 2018
28 1:47.86Day, Natalie11North Sanpete2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host
29 1:48.33Bolton, Kayla10Richfield2018-11-02Gunnison, Logan, Richfield @ G
30 1:53.22Ashton, Baylea9Morgan2018-11-031819 Box Elder Invite

3A Women 100 Free
OrderTimeNameGradeSchoolDateMeet
1 56.34Roper, Drew12Millard2018-11-09Cedar Invitational 2018
2 59.32Vitek, EllaRowland Hall2018-11-13PS RH GV@Emery
3 59.69Kling, Aubri10Richfield2018-11-02Gunnison, Logan, Richfield @ G
4 1:00.19Jones, Genevieve10Wasatch Academy2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host
5 1:02.32Galecki, Julia11Wasatch Academy2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host
6 1:02.33Grandy, Hailey12Judge Memorial2018-11-082018.11.8 Olympus v Judge @ Ol
7 1:02.47Warden, Hailey11Judge Memorial2018-11-02Judge at West
8 1:02.71Puri, AlisonRowland Hall2018-11-02Judge at West
9 1:03.80Wheelwright, Rachel11Morgan2018-11-031819 Box Elder Invite
10 1:04.14Jespersen, Emily11Carbon2018-11-09Cedar Invitational 2018
11 1:04.60Guymon, Haley10Emery2018-11-13PS RH GV@Emery
12 1:06.06Migliori, Angellena11Emery2018-11-13PS RH GV@Emery
13 1:06.47Deer, Amelia9Maeser Prep2018-11-02Nebo Invitational
13 1:06.47Boyer, Allie11North Summit2018-11-06Ben Lomond at North Summit
15 1:06.64Bodson, Florence12Union2018-11-09Wasatch Academy @ Union
16 1:06.70Hardin-reynolds, Emmy9Judge Memorial2018-11-02Judge at West
17 1:06.81Herrin, Valerie9American Leadership2018-11-02Delta Mini Invitational
18 1:07.18Davis, Anne12St. Joseph2018-11-02Region 11 Invitational Meet 20
19 1:07.34Crompton, Sofia10Carbon2018-11-09Cedar Invitational 2018
20 1:07.37Louis, IsabelleRowland Hall2018-11-13PS RH GV@Emery
21 1:08.26Funk, Jenny11Emery2018-11-13PS RH GV@Emery
22 1:08.43Myler, Tessa9Richfield2018-11-02Gunnison, Logan, Richfield @ G
23 1:08.71Swanson, Lael9Summit Academy2018-11-06Uintah and Juan Diego at Union
24 1:08.84Beckstrom, Jaycie11Morgan2018-11-08Morgan and Weber @Ben Lomond
25 1:09.05Richards, Jacee11Carbon2018-11-09Cedar Invitational 2018
26 1:09.49Kooyman, Caitlin11Delta High School2018-11-13North Sanpete and Delta @ Mill
27 1:09.82Lyman, Thalyn9Carbon2018-11-09Cedar Invitational 2018
28 1:09.88Terry, Paige10Delta High School2018-11-09Cedar Invitational 2018
29 1:10.10Lynn, Alora9Summit Academy2018-11-02Region 11 Invitational Meet 20
30 1:10.19Riser, Hannah10Union2018-11-06Uintah and Juan Diego at Union
31 1:10.20Chamberlain, MiaRowland Hall2018-11-02Judge at West
32 1:10.53Bass, Brianne12Emery2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host
33 1:10.56Olsen, Abigail12Emery2018-11-13PS RH GV@Emery
34 1:10.71Richins, Tessa9North Summit2018-11-02Delta Mini Invitational
35 1:11.26Milavetz, OliviaRowland Hall2018-11-13PS RH GV@Emery
36 1:11.75Thurman, Heidi10Millard2018-11-13North Sanpete and Delta @ Mill
37 1:12.41Runia, Nyah11Summit Academy2018-11-02Region 11 Invitational Meet 20
37 1:12.41Garcia, Alejandra11Emery2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host
39 1:13.57Kimmerle, Kiersten11Grand County2018-11-09Cedar Invitational 2018
40 1:13.71Leatherwood, Katlynd11Gunnison Valley2018-11-02Gunnison, Logan, Richfield @ G
41 1:13.80Barlow, Bailey9Summit Academy2018-11-09JDCHS-Home vs Jordan High Scho
41 1:13.80Dalton, Penelope9Judge Memorial2018-11-02Judge at West
43 1:13.98Diamandis, SashaRowland Hall2018-11-02Judge at West
44 1:13.99Higley, Anika12Grantsville2018-11-09Cedar Invitational 2018
45 1:14.27Dean, Jocelyn10Millard2018-11-13North Sanpete and Delta @ Mill
46 1:14.59Mckendrick, Arianna9Grantsville2018-11-09Cedar Invitational 2018
47 1:14.61Johansen, Abigail9Emery2018-11-13PS RH GV@Emery
48 1:14.82Ashton, Tylea12Morgan2018-11-08Morgan and Weber @Ben Lomond
49 1:14.85Christensen, Hope10North Sanpete2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host
50 1:14.98Oliverson, Emelyn11Emery2018-11-13PS RH GV@Emery

3A Women 500 Free
OrderTimeNameGradeSchoolDateMeet
1 5:24.33Begay, Hadlee10Grantsville2018-11-09Cedar Invitational 2018
2 5:29.55Hansen, Kylie10Maeser Prep2018-11-02Nebo Invitational
3 6:36.79Lynn, Alora9Summit Academy2018-11-06Uintah and Juan Diego at Union
4 6:39.11Thompson, Annalee9Richfield2018-11-02Gunnison, Logan, Richfield @ G
5 6:39.26Johansen, Alexis12Emery2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host
6 6:41.21Moore, KatyRowland Hall2018-11-02Judge at West
7 6:42.64Boyer, Allie11North Summit2018-11-06Ben Lomond at North Summit
8 6:44.81Wheelwright, Rachel11Morgan2018-11-13Bonneville, Morgan @ Roy 2018-
9 6:57.36Chamberlain, MiaRowland Hall2018-11-13PS RH GV@Emery
10 7:00.88Bodson, Florence12Union2018-11-06Uintah and Juan Diego at Union
11 7:07.78Morris, Hannah12Emery2018-11-13PS RH GV@Emery
12 7:08.11Erickson, AvaRowland Hall2018-11-13PS RH GV@Emery
13 7:13.57Davis, Anne12St. Joseph2018-11-13Ben Lomond & St. Joseph @ Stan
14 7:21.54Terwilleger, Sydney12Emery2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host
15 7:22.26Uffens, Kylie11Millard2018-11-09Cedar Invitational 2018
16 7:26.09Kling, Alexis9Richfield2018-11-02Gunnison, Logan, Richfield @ G
17 7:26.81Garcia, Alejandra11Emery2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host
18 7:48.96Runia, Nyah11Summit Academy2018-11-09JDCHS-Home vs Jordan High Scho
19 7:58.48Stephenson, Carlee11Millard2018-11-09Cedar Invitational 2018
20 8:08.71Hunter, Reagan10Grantsville2018-11-02Delta Mini Invitational
21 8:09.28Ashton, Baylea9Morgan2018-11-13Bonneville, Morgan @ Roy 2018-
22 8:09.31Urie, Laura11Emery2018-11-13PS RH GV@Emery
23 8:14.60Starks, Elauren12Gunnison Valley2018-11-13PS RH GV@Emery
24 8:20.23Brown, Ellie11North Summit2018-11-02Delta Mini Invitational
25 8:29.66Richins, Amelia9North Summit2018-11-06Ben Lomond at North Summit
26 8:31.74Doubleday, Alexandra10North Summit2018-11-02Delta Mini Invitational
27 8:39.52Zhou, Orange12Judge Memorial2018-11-082018.11.8 Olympus v Judge @ Ol
28 9:41.52Magleby, Shailynn11South Sevier2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host

3A Women 100 Back
OrderTimeNameGradeSchoolDateMeet
1 1:00.59Roper, Drew12Millard2018-11-06Nov 6 Wasatch Academy Host
2 1:06.76Begay, Hadlee10Grantsville2018-11-02Delta Mini Invitational
3 1:08.50Vitek, EllaRowland Hall2018-11-02Judge at West
4 1:08.78Wheelwright, Rachel11Morgan2018-11-031819 Box Elder Invite
5 1:08.79Hardin-reynolds, Emmy9Judge Memorial2018-11-02Judge at West
6 1:09.24Runnels, Abigail11Judge Memorial2018-11-02Judge at West
7 1:10.04Swasey, Megan12Carbon2018-11-09Cedar Invitational 2018
8 1:11.81Grandy, Hailey12Judge Memorial2018-11-082018.11.8 Olympus v Judge @ Ol
9 1:12.17Galecki, Julia11Wasatch Academy2018-11-06Nov 6 Wasatch Academy Host
10 1:12.79Deer, Amelia9Maeser Prep2018-11-02Nebo Invitational
11 1:14.54Moore, KatyRowland Hall2018-11-13PS RH GV@Emery
12 1:15.99Davis, Anne12St. Joseph2018-11-08Morgan and Weber @Ben Lomond
13 1:17.89Mikesell, Marisol9Richfield2018-11-02Gunnison, Logan, Richfield @ G
14 1:17.95Boyer, Allie11North Summit2018-11-02Delta Mini Invitational
15 1:17.96Dewitt, Mckenna12Morgan2018-11-08Morgan and Weber @Ben Lomond
16 1:18.98Wakefield, Josie11Grand County2018-11-02Gunnison, Logan, Richfield @ G
17 1:19.98Terry, Paige10Delta High School2018-11-02Delta Mini Invitational
18 1:20.87Bodson, Florence12Union2018-11-09Wasatch Academy @ Union
19 1:22.46Ashton, Tylea12Morgan2018-11-08Morgan and Weber @Ben Lomond
20 1:22.47Richins, Tessa9North Summit2018-11-06Ben Lomond at North Summit
21 1:23.04Hess, Megan10Emery2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host
22 1:23.46Haycock, Kylee12Grantsville2018-11-09Cedar Invitational 2018
23 1:23.67Erickson, AvaRowland Hall2018-11-02Judge at West
24 1:23.79Milavetz, OliviaRowland Hall2018-11-13PS RH GV@Emery
25 1:23.90Mcguire, Madison9Maeser Prep2018-11-02Nebo Invitational
26 1:24.03Jordan, Stephanie12Grantsville2018-11-09Cedar Invitational 2018
27 1:24.57Garcia, Alejandra11Emery2018-11-13PS RH GV@Emery
28 1:24.61Jensen, Cambrie9Emery2018-11-13PS RH GV@Emery
29 1:24.80Grose, Emmarie12Millard2018-11-09Cedar Invitational 2018
30 1:25.20Bagley, EllaRowland Hall2018-11-02Judge at West
31 1:25.39Runnels, Elise10Judge Memorial2018-11-082018.11.8 Olympus v Judge @ Ol
32 1:26.18Crittenden, Jaide10North Summit2018-11-06Ben Lomond at North Summit
33 1:26.49Kimmerle, Kiersten11Grand County2018-11-09Cedar Invitational 2018
34 1:27.74Oliverson, Emelyn11Emery2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host
35 1:28.59Johnston, Grace10Grand County2018-11-09Cedar Invitational 2018
36 1:28.80Christensen, Hope10North Sanpete2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host
37 1:30.07Waite, Britannia10Emery2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host
38 1:30.34Tait, Brittan9Richfield2018-11-02Gunnison, Logan, Richfield @ G
39 1:30.68Eatchel, MadeleineRowland Hall2018-11-02Judge at West
40 1:31.19Doubleday, Alexandra10North Summit2018-11-06Ben Lomond at North Summit
41 1:32.77Starks, Elauren12Gunnison Valley2018-11-02Gunnison, Logan, Richfield @ G
42 1:32.86Thurman, Heidi10Millard2018-11-13North Sanpete and Delta @ Mill
43 1:33.58Funk, Jewel11Emery2018-11-13PS RH GV@Emery
44 1:34.25Hansen, Taylor10Gunnison Valley2018-11-13PS RH GV@Emery
45 1:35.07Wimmer, Jade11Gunnison Valley2018-11-13PS RH GV@Emery
46 1:35.13Ferrin, Elizabeth10Millard2018-11-09Cedar Invitational 2018
47 1:35.50Richins, Amelia9North Summit2018-11-02Delta Mini Invitational
48 1:36.38Bartlit, Sophia11Judge Memorial2018-11-082018.11.8 Olympus v Judge @ Ol
49 1:36.60Leatherwood, Katlynd11Gunnison Valley2018-11-09Cedar Invitational 2018
50 1:37.08Becerra, Isabel12Grand County2018-11-02Gunnison, Logan, Richfield @ G

3A Women 100 Breast
OrderTimeNameGradeSchoolDateMeet
1 1:14.18Guymon, Haley10Emery2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host
2 1:18.27Roper, Drew12Millard2018-11-13North Sanpete and Delta @ Mill
3 1:18.85Kling, Aubri10Richfield2018-11-02Gunnison, Logan, Richfield @ G
4 1:19.46Swasey, Nicole10Carbon2018-11-09Cedar Invitational 2018
5 1:21.12Wheelwright, Rachel11Morgan2018-11-08Morgan and Weber @Ben Lomond
6 1:22.42Peterson, Amy11American Leadership2018-11-02Delta Mini Invitational
7 1:22.65Galecki, Julia11Wasatch Academy2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host
8 1:22.93Hooley, Kaelee11Emery2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host
9 1:23.24Sherman, Grace10Judge Memorial2018-11-02Judge at West
10 1:23.71Foy, Mekinley10Morgan2018-11-08Morgan and Weber @Ben Lomond
11 1:23.84Migliori, Angellena11Emery2018-11-13PS RH GV@Emery
12 1:25.23Jaramillo, Tyrca9Carbon2018-11-09Cedar Invitational 2018
13 1:25.78Boer, Saskia9Summit Academy2018-11-02Region 11 Invitational Meet 20
14 1:25.84Olsen, Abigail12Emery2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host
15 1:27.09Mccandles, Kayleigh10Emery2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host
16 1:27.11Sorenson, Kortnee11Gunnison Valley2018-11-09Cedar Invitational 2018
17 1:29.17Crittenden, Jaide10North Summit2018-11-02Delta Mini Invitational
18 1:29.90Terry, Paige10Delta High School2018-11-09Cedar Invitational 2018
19 1:31.25Hatch, Mckyla10Richfield2018-11-02Gunnison, Logan, Richfield @ G
20 1:31.81Paulick, Haylie12Grantsville2018-11-09Cedar Invitational 2018
21 1:32.20Kimmerle, Kiersten11Grand County2018-11-02Gunnison, Logan, Richfield @ G
22 1:32.57Ferry, Mckell11North Summit2018-11-06Ben Lomond at North Summit
23 1:33.43Tribe, Amy11Union2018-11-06Uintah and Juan Diego at Union
24 1:33.64Brown, Jorja11Richfield2018-11-02Gunnison, Logan, Richfield @ G
25 1:34.55Kooyman, Caitlin11Delta High School2018-11-13North Sanpete and Delta @ Mill
25 1:34.55Orford, CharlotteRowland Hall2018-11-02Judge at West
27 1:34.73Erickson, AvaRowland Hall2018-11-13PS RH GV@Emery
28 1:34.78Zwahlen, Ellizabeth9North Summit2018-11-02Delta Mini Invitational
29 1:34.80Christensen, Hope10North Sanpete2018-11-06Nov 6 Wasatch Academy Host
30 1:34.88Simmons, Raquelle11Emery2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host
31 1:35.63Odendahl, Logan9Carbon2018-11-09Cedar Invitational 2018
32 1:36.02Morris, Hannah12Emery2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host
33 1:36.04Haycock, Kylee12Grantsville2018-11-02Delta Mini Invitational
34 1:36.06Simmons, Sarah11Emery2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host
35 1:36.12Mccandles, Katie9Emery2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host
36 1:36.18Dean, Jocelyn10Millard2018-11-09Cedar Invitational 2018
37 1:36.66Bass, Brianne12Emery2018-11-13PS RH GV@Emery
38 1:36.81Bagley, EllaRowland Hall2018-11-13PS RH GV@Emery
39 1:36.97Nuttall, Cierra11American Leadership2018-11-02Delta Mini Invitational
40 1:37.18Swanson, Lael9Summit Academy2018-11-02Region 11 Invitational Meet 20
41 1:37.37Christiansen, CateRowland Hall2018-11-02Judge at West
42 1:37.60Lyman, Anya10Gunnison Valley2018-11-09Cedar Invitational 2018
43 1:37.83Rasmussen, Alice10Carbon2018-11-09Cedar Invitational 2018
44 1:38.06Bryn, Rasmussen10Millard2018-11-13North Sanpete and Delta @ Mill
45 1:38.23Palmer, Emmalene12North Sanpete2018-11-13North Sanpete and Delta @ Mill
46 1:38.64Whitesel, Ellie9Emery2018-11-13PS RH GV@Emery
47 1:38.68Wahlen, SarahRowland Hall2018-11-02Judge at West
48 1:38.81Macintyre, GraceRowland Hall2018-11-13PS RH GV@Emery
49 1:39.29Kiesel, Orianna12Gunnison Valley2018-11-13PS RH GV@Emery
50 1:39.38Mccourt, Lorianne11Carbon2018-11-09Cedar Invitational 2018

3A Women 200 Medley Relay
OrderTimeSchoolDateMeet
1 2:04.57Emery2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host
2 2:07.21Judge Memorial2018-11-02Judge at West
3 2:07.51Rowland Hall2018-11-13PS RH GV@Emery
4 2:10.41Carbon2018-11-09Cedar Invitational 2018
5 2:14.34Morgan2018-11-031819 Box Elder Invite
6 2:19.38North Summit2018-11-06Ben Lomond at North Summit
7 2:21.23Summit Academy2018-11-09JDCHS-Home vs Jordan High Scho
8 2:23.00Maeser Prep2018-11-02Nebo Invitational
9 2:23.80Millard2018-11-06Nov 6 Wasatch Academy Host
10 2:24.03Grantsville2018-11-02Delta Mini Invitational
11 2:24.18Richfield2018-11-02Gunnison, Logan, Richfield @ G
12 2:24.73American Leadership2018-11-02Delta Mini Invitational
13 2:29.78Wasatch Academy2018-11-06Nov 6 Wasatch Academy Host
14 2:33.78North Sanpete2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host
15 2:37.92Gunnison Valley2018-11-13PS RH GV@Emery
16 3:02.83Union2018-11-09Wasatch Academy @ Union

3A Women 200 Free Relay
OrderTimeSchoolDateMeet
1 1:53.80Carbon2018-11-09Cedar Invitational 2018
2 1:54.14Richfield2018-11-02Gunnison, Logan, Richfield @ G
3 1:58.65Rowland Hall2018-11-02Judge at West
4 2:00.64Emery2018-11-13PS RH GV@Emery
5 2:02.19Morgan2018-11-13Bonneville, Morgan @ Roy 2018-
6 2:03.27Millard2018-11-09Cedar Invitational 2018
7 2:04.55Maeser Prep2018-11-02Nebo Invitational
8 2:05.36Grantsville2018-11-09Cedar Invitational 2018
9 2:08.48Summit Academy2018-11-02Region 11 Invitational Meet 20
10 2:13.14Wasatch Academy2018-11-09Wasatch Academy @ Union
11 2:14.13Grand County2018-11-02Gunnison, Logan, Richfield @ G
12 2:15.51Union2018-11-09Wasatch Academy @ Union
13 2:15.89Judge Memorial2018-11-02Judge at West
14 2:15.93Gunnison Valley2018-11-09Cedar Invitational 2018
15 2:17.00North Sanpete2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host
16 2:17.66North Summit2018-11-06Ben Lomond at North Summit

3A Women 400 Free Relay
OrderTimeSchoolDateMeet
1 4:11.61Rowland Hall2018-11-13PS RH GV@Emery
2 4:14.93Emery2018-11-13PS RH GV@Emery
3 4:17.34Judge Memorial2018-11-082018.11.8 Olympus v Judge @ Ol
4 4:23.25Carbon2018-11-09Cedar Invitational 2018
5 4:27.43Richfield2018-11-02Gunnison, Logan, Richfield @ G
6 4:35.56Millard2018-11-09Cedar Invitational 2018
7 4:41.79American Leadership2018-11-02Delta Mini Invitational
8 4:42.90Morgan2018-11-031819 Box Elder Invite
9 4:43.50Grantsville2018-11-09Cedar Invitational 2018
10 4:59.40North Summit2018-11-06Ben Lomond at North Summit
11 5:01.52Union2018-11-06Uintah and Juan Diego at Union
12 5:01.68Summit Academy2018-11-02Region 11 Invitational Meet 20
13 5:20.60Grand County2018-11-09Cedar Invitational 2018
14 5:47.40Wasatch Academy2018-11-06Nov 6 Wasatch Academy Host


3A Men 200 Free
OrderTimeNameGradeSchoolDateMeet
1 1:54.82Pierce, Braxten12Grand County2018-11-02Gunnison, Logan, Richfield @ G
2 2:02.44Bless, PatrickAmerican Leadership2018-11-02Delta Mini Invitational
3 2:03.51Smurthwaite, Seth12Grantsville2018-11-09Cedar Invitational 2018
4 2:04.02Johnson, Brayden12Millard2018-11-09Cedar Invitational 2018
5 2:06.17Flores, Bernardo11Wasatch Academy2018-11-06Nov 6 Wasatch Academy Host
6 2:06.72Higgs, Kaeden11Millard2018-11-02Delta Mini Invitational
7 2:09.86Stewart, Carson10Union2018-11-06Uintah and Juan Diego at Union
7 2:09.86Smurthwaite, Ben10Grantsville2018-11-09Cedar Invitational 2018
9 2:10.56Dearden, Jay12North Summit2018-11-06Ben Lomond at North Summit
10 2:11.54Minchey, Deegan12Emery2018-11-13PS RH GV@Emery
11 2:15.36Dearden, Kaleb11Millard2018-11-09Cedar Invitational 2018
12 2:17.02Lyman, Mackinnon12Carbon2018-11-09Cedar Invitational 2018
13 2:17.23Milliner, Justin10Morgan2018-11-08Morgan and Weber @Ben Lomond
13 2:17.23Camp, Jaren12Millard2018-11-02Delta Mini Invitational
15 2:17.88Hintze, Hunter11Delta High School2018-11-09Cedar Invitational 2018
16 2:18.30Ainge, Conner12Grand County2018-11-02Gunnison, Logan, Richfield @ G
17 2:18.64Hall, Justin12Grantsville2018-11-02Delta Mini Invitational
18 2:19.71Huntsman, Seth11Richfield2018-11-02Gunnison, Logan, Richfield @ G
19 2:20.76Stanford, Wade11North Summit2018-11-06Ben Lomond at North Summit
20 2:21.62Fratto, Derek11American Leadership2018-11-02Delta Mini Invitational
21 2:22.21Reber, Levi10Gunnison Valley2018-11-09Cedar Invitational 2018
22 2:22.43Olsen, Levi12Emery2018-11-13PS RH GV@Emery
23 2:22.58Spendlove, Garrett11Millard2018-11-09Cedar Invitational 2018
24 2:23.52Clayton, Paul10Morgan2018-11-08Morgan and Weber @Ben Lomond
25 2:24.06Curtis, Caleb12North Summit2018-11-06Ben Lomond at North Summit
26 2:24.56Peterson, Rowdy12North Summit2018-11-02Delta Mini Invitational
27 2:24.71Robertson, Trayken12Grand County2018-11-02Gunnison, Logan, Richfield @ G
28 2:25.26Seely, Jonathan12Emery2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host
29 2:25.37Dearden, Ean11Millard2018-11-13North Sanpete and Delta @ Mill
30 2:26.61Townley, Michael11North Summit2018-11-06Ben Lomond at North Summit
31 2:26.66Ritzman, Craig12North Summit2018-11-02Delta Mini Invitational
32 2:31.28Bruse, Nathan12Richfield2018-11-02Gunnison, Logan, Richfield @ G
33 2:32.39Hanson, Blake10St. Joseph2018-11-13Ben Lomond & St. Joseph @ Stan
34 2:32.89Thomas, Evan10Grantsville2018-11-02Delta Mini Invitational
35 2:33.73Briggs, Nielsen12North Sanpete2018-11-06Nov 6 Wasatch Academy Host
36 2:34.15Gordon, Ben11Morgan2018-11-08Morgan and Weber @Ben Lomond
37 2:34.19Gustafson, Sage10Summit Academy2018-11-09JDCHS-Home vs Jordan High Scho
38 2:34.21Lewis, Brigham11North Sanpete2018-11-13North Sanpete and Delta @ Mill
39 2:34.70Hanson, Matthew11Emery2018-11-13PS RH GV@Emery
40 2:35.07Dearden, Adam11Millard2018-11-09Cedar Invitational 2018
41 2:36.00Stead, David12Carbon2018-11-09Cedar Invitational 2018
42 2:36.24Bliss, Joeseph11Delta High School2018-11-02Delta Mini Invitational
43 2:36.26Barlow, Preston12Grand County2018-11-02Gunnison, Logan, Richfield @ G
44 2:36.90Allinson, Mccoy10Emery2018-11-13PS RH GV@Emery
45 2:37.06Jorgensen, Jace11Emery2018-11-13PS RH GV@Emery
46 2:37.54Despain, Jacob9Millard2018-11-13North Sanpete and Delta @ Mill
47 2:38.13Johansson, ConnorRowland Hall2018-11-02Judge at West
48 2:40.23Dutson, Ethan10Morgan2018-11-031819 Box Elder Invite
49 2:41.37Riad, Brennan9Judge Memorial2018-11-082018.11.8 Olympus v Judge @ Ol
50 2:41.94Moore, Brendan9Grand County2018-11-09Cedar Invitational 2018

3A Men 200 I.M.
OrderTimeNameGradeSchoolDateMeet
1 2:09.96Pierce, Braxten12Grand County2018-11-09Cedar Invitational 2018
2 2:14.84Erickson, LucasRowland Hall2018-11-02Judge at West
3 2:15.23Saber, Jack9Judge Memorial2018-11-082018.11.8 Olympus v Judge @ Ol
4 2:17.51Thomas, Zane11Grantsville2018-11-02Delta Mini Invitational
5 2:18.71Smurthwaite, Ethan12Grantsville2018-11-09Cedar Invitational 2018
6 2:20.25Smurthwaite, Seth12Grantsville2018-11-02Delta Mini Invitational
7 2:20.65Pakkarato, Pattarapong10Grand County2018-11-09Cedar Invitational 2018
8 2:24.06Despain, Nathan11Millard2018-11-09Cedar Invitational 2018
9 2:26.37Skidmore, Carson11Morgan2018-11-08Morgan and Weber @Ben Lomond
10 2:27.33Beagley, Asher10Emery2018-11-13PS RH GV@Emery
11 2:29.14Hawkins, Dylan10Union2018-11-06Uintah and Juan Diego at Union
12 2:32.96Stewart, Carson10Union2018-11-09Wasatch Academy @ Union
13 2:33.29Lacy, Alexander12Grand County2018-11-09Cedar Invitational 2018
14 2:34.31Goh, MatthewRowland Hall2018-11-13PS RH GV@Emery
15 2:35.86Milliner, Justin10Morgan2018-11-031819 Box Elder Invite
16 2:37.49Seely, Jonathan12Emery2018-11-13PS RH GV@Emery
17 2:37.74Mellor, Luke12North Summit2018-11-06Ben Lomond at North Summit
18 2:40.37Stucki, Dallin11Grand County2018-11-09Cedar Invitational 2018
19 2:41.36Ogden, Mac9Richfield2018-11-02Gunnison, Logan, Richfield @ G
20 2:42.33Earl, Zach10Morgan2018-11-13Bonneville, Morgan @ Roy 2018-
21 2:43.37Jensen, Gage12Emery2018-11-13PS RH GV@Emery
22 2:43.53Atwood, Matthew10American Leadership2018-11-02Delta Mini Invitational
23 2:43.80Gordon, Ben11Morgan2018-11-13Bonneville, Morgan @ Roy 2018-
24 2:45.81Lewis, Brigham11North Sanpete2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host
25 2:47.80Peterson, Rowdy12North Summit2018-11-06Ben Lomond at North Summit
26 2:48.65Heath, Hunter10Carbon2018-11-09Cedar Invitational 2018
27 2:48.95Anderson, Braxten9Richfield2018-11-02Gunnison, Logan, Richfield @ G
28 2:49.27Mcknight, Chandler12North Summit2018-11-02Delta Mini Invitational
29 2:50.86Atkinson, Bodee11Millard2018-11-09Cedar Invitational 2018
30 2:51.46Taylor, CambrinRowland Hall2018-11-13PS RH GV@Emery
31 2:52.45Sanders, Spencer11Delta High School2018-11-13North Sanpete and Delta @ Mill
32 2:52.92Zwaheln, Weston11North Summit2018-11-06Ben Lomond at North Summit
33 2:54.21Morris, Elias10Emery2018-11-13PS RH GV@Emery
34 2:56.85Bliss, Joeseph11Delta High School2018-11-09Cedar Invitational 2018
35 2:57.00Thomas, Evan10Grantsville2018-11-09Cedar Invitational 2018
36 2:57.28Hansen, Logan11South Sevier2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host
37 2:59.04Mcknight, Carsen10North Summit2018-11-02Delta Mini Invitational
38 3:02.58Greenwood, Gehrig11North Summit2018-11-02Delta Mini Invitational
39 3:03.18Holbrook, Christopher12North Sanpete2018-11-13North Sanpete and Delta @ Mill
40 3:06.63Minchey, Kyler9Emery2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host
41 3:11.32Palmer, Gideon9North Sanpete2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host
42 3:13.02Dearden, Adam11Millard2018-11-06Nov 6 Wasatch Academy Host
43 3:15.07Collard, Jace12Emery2018-11-13PS RH GV@Emery
44 3:42.87Cox, Gage10North Sanpete2018-11-13North Sanpete and Delta @ Mill

3A Men 50 Free
OrderTimeNameGradeSchoolDateMeet
1 22.89Guymon, Keldan12Emery2018-11-13PS RH GV@Emery
2 23.82Pierce, Braxten12Grand County2018-11-02Gunnison, Logan, Richfield @ G
3 23.87Huang, Yicong12Wasatch Academy2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host
4 24.14Erickson, LucasRowland Hall2018-11-13PS RH GV@Emery
5 24.41Piotrowski, Cody11North Summit2018-11-06Ben Lomond at North Summit
6 24.59Beagley, Asher10Emery2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host
7 24.96Garrison, Tyler11Delta High School2018-11-02Delta Mini Invitational
8 25.02Anderson, Brennan11Delta High School2018-11-09Cedar Invitational 2018
9 25.12Higgs, Kaeden11Millard2018-11-13North Sanpete and Delta @ Mill
10 25.15Smurthwaite, Ethan12Grantsville2018-11-09Cedar Invitational 2018
11 25.16Overman, Seth10Judge Memorial2018-11-02Judge at West
12 25.19Hawkins, Taylor11Union2018-11-06Uintah and Juan Diego at Union
13 25.20Stilson, Parker12Emery2018-11-13PS RH GV@Emery
14 25.22Johnson, Brayden12Millard2018-11-13North Sanpete and Delta @ Mill
15 25.39Despain, Nathan11Millard2018-11-13North Sanpete and Delta @ Mill
16 25.52Dearden, Jay12North Summit2018-11-06Ben Lomond at North Summit
17 25.79Nay, Destry11Gunnison Valley2018-11-13PS RH GV@Emery
18 26.04Camp, Jaren12Millard2018-11-13North Sanpete and Delta @ Mill
18 26.04Hawkins, Dylan10Union2018-11-06Uintah and Juan Diego at Union
20 26.13Henderson, Cale11Delta High School2018-11-13North Sanpete and Delta @ Mill
21 26.16Goh, MatthewRowland Hall2018-11-13PS RH GV@Emery
22 26.52Johansson, ConnorRowland Hall2018-11-13PS RH GV@Emery
22 26.52Stucki, Dallin11Grand County2018-11-02Gunnison, Logan, Richfield @ G
24 26.61Flores, Bernardo11Wasatch Academy2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host
25 26.63Mcnally, DanielRowland Hall2018-11-13PS RH GV@Emery
26 26.72Mellor, Luke12North Summit2018-11-02Delta Mini Invitational
27 26.75Hogge-warburton, Garrett11Grantsville2018-11-02Delta Mini Invitational
28 26.76Wilkinson, England12Morgan2018-11-08Morgan and Weber @Ben Lomond
29 27.05Rasmussen, Zane10Wasatch Academy2018-11-06Nov 6 Wasatch Academy Host
30 27.09Gustafson, Sage10Summit Academy2018-11-06Uintah and Juan Diego at Union
31 27.10Skidmore, Carson11Morgan2018-11-13Bonneville, Morgan @ Roy 2018-
32 27.11Gadd, Samuel10Maeser Prep2018-11-02Nebo Invitational
33 27.19Dearden, Kaleb11Millard2018-11-13North Sanpete and Delta @ Mill
34 27.23Lewis, Ty9Morgan2018-11-08Morgan and Weber @Ben Lomond
35 27.25Clayton, Paul10Morgan2018-11-13Bonneville, Morgan @ Roy 2018-
36 27.28Huntsman, Seth11Richfield2018-11-02Gunnison, Logan, Richfield @ G
37 27.34Quackenbush, Jake11Wasatch Academy2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host
38 27.35Bretz, RyanNorth Sevier2018-11-02Gunnison, Logan, Richfield @ G
39 27.43Minchey, Daxton9Emery2018-11-13PS RH GV@Emery
40 27.53Hanson, Blake10St. Joseph2018-11-06Ben Lomond at North Summit
41 27.54Morris, Elias10Emery2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host
42 27.60Chamberlain, Camden9Carbon2018-11-09Cedar Invitational 2018
43 27.61Wood, Samuel11Wasatch Academy2018-11-06Nov 6 Wasatch Academy Host
43 27.61Olsen, Levi12Emery2018-11-13PS RH GV@Emery
45 27.62Jones, Jantzen12North Summit2018-11-06Ben Lomond at North Summit
46 27.68Robertson, Trayken12Grand County2018-11-09Cedar Invitational 2018
46 27.68Beagley, Elijah12Emery2018-11-13PS RH GV@Emery
48 27.82Sanford, Will11Delta High School2018-11-02Delta Mini Invitational
49 27.83Anderson, Aidan11Delta High School2018-11-02Delta Mini Invitational
50 27.94Athens, Chris12Judge Memorial2018-11-082018.11.8 Olympus v Judge @ Ol

3A Men 100 Fly
OrderTimeNameGradeSchoolDateMeet
1 57.52Pierce, Braxten12Grand County2018-11-09Cedar Invitational 2018
2 59.30Smurthwaite, Seth12Grantsville2018-11-09Cedar Invitational 2018
3 59.80Thomas, Zane11Grantsville2018-11-09Cedar Invitational 2018
4 1:02.53Smurthwaite, Ben10Grantsville2018-11-02Delta Mini Invitational
5 1:02.94Skidmore, Carson11Morgan2018-11-031819 Box Elder Invite
6 1:03.66Beagley, Asher10Emery2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host
7 1:05.16Ritzman, Craig12North Summit2018-11-06Ben Lomond at North Summit
8 1:06.25Wilkinson, England12Morgan2018-11-08Morgan and Weber @Ben Lomond
9 1:06.44Overman, Seth10Judge Memorial2018-11-02Judge at West
10 1:06.50Lacy, Alexander12Grand County2018-11-02Gunnison, Logan, Richfield @ G
11 1:07.03Guyman, Kaden12Union2018-11-06Uintah and Juan Diego at Union
12 1:07.52Higgs, Kaeden11Millard2018-11-06Nov 6 Wasatch Academy Host
13 1:08.90Flores, Bernardo11Wasatch Academy2018-11-09Wasatch Academy @ Union
14 1:09.86Nay, Destry11Gunnison Valley2018-11-02Gunnison, Logan, Richfield @ G
15 1:11.59Randall, Jarrett12Grantsville2018-11-09Cedar Invitational 2018
16 1:12.51Milliner, Justin10Morgan2018-11-08Morgan and Weber @Ben Lomond
17 1:12.76Yanelli, Alex9Judge Memorial2018-11-082018.11.8 Olympus v Judge @ Ol
18 1:13.03Stucki, Dallin11Grand County2018-11-09Cedar Invitational 2018
19 1:15.69Stanford, Wade11North Summit2018-11-02Delta Mini Invitational
20 1:17.61Clayton, Paul10Morgan2018-11-08Morgan and Weber @Ben Lomond
21 1:17.64Gomez perez, Russell10Richfield2018-11-02Gunnison, Logan, Richfield @ G
22 1:19.36Anderson, Braxten9Richfield2018-11-02Gunnison, Logan, Richfield @ G
23 1:21.56Mcknight, Carsen10North Summit2018-11-06Ben Lomond at North Summit
24 1:22.37Noorda, Brayden9Morgan2018-11-031819 Box Elder Invite
25 1:22.48Spendlove, Garrett11Millard2018-11-02Delta Mini Invitational
26 1:24.87Taylor, CambrinRowland Hall2018-11-13PS RH GV@Emery
27 1:28.82Zwaheln, Weston11North Summit2018-11-02Delta Mini Invitational
28 1:37.42Vanorden, Hunter9Morgan2018-11-13Bonneville, Morgan @ Roy 2018-
29 1:43.67Jordan, Levi9Grantsville2018-11-02Delta Mini Invitational
30 2:01.93Cox, Iven9North Sanpete2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host

3A Men 100 Free
OrderTimeNameGradeSchoolDateMeet
1 51.17Guymon, Keldan12Emery2018-11-13PS RH GV@Emery
2 52.21Pierce, Braxten12Grand County2018-11-09Cedar Invitational 2018
3 52.78Erickson, LucasRowland Hall2018-11-02Judge at West
4 53.64Huang, Yicong12Wasatch Academy2018-11-09Wasatch Academy @ Union
5 55.24Higgs, Kaeden11Millard2018-11-13North Sanpete and Delta @ Mill
6 55.36Smurthwaite, Ethan12Grantsville2018-11-09Cedar Invitational 2018
7 55.95Anderson, Brennan11Delta High School2018-11-13North Sanpete and Delta @ Mill
8 56.20Piotrowski, Cody11North Summit2018-11-06Ben Lomond at North Summit
9 56.25Maxfield, Levi10Richfield2018-11-02Gunnison, Logan, Richfield @ G
10 56.33Hawkins, Dylan10Union2018-11-09Wasatch Academy @ Union
11 56.41Johnson, Brayden12Millard2018-11-09Cedar Invitational 2018
12 56.92Beagley, Asher10Emery2018-11-13PS RH GV@Emery
13 57.41Despain, Nathan11Millard2018-11-02Delta Mini Invitational
14 57.44Goh, MatthewRowland Hall2018-11-13PS RH GV@Emery
15 57.64Camp, Jaren12Millard2018-11-09Cedar Invitational 2018
16 57.83Dearden, Jay12North Summit2018-11-02Delta Mini Invitational
17 58.13Guyman, Kaden12Union2018-11-09Wasatch Academy @ Union
18 58.14Smurthwaite, Ben10Grantsville2018-11-09Cedar Invitational 2018
19 58.15Garrison, Tyler11Delta High School2018-11-13North Sanpete and Delta @ Mill
20 58.23Lyman, Mackinnon12Carbon2018-11-09Cedar Invitational 2018
21 58.77Hunt, Timothy10Richfield2018-11-02Gunnison, Logan, Richfield @ G
22 59.05Ainge, Conner12Grand County2018-11-02Gunnison, Logan, Richfield @ G
23 59.34Seely, Jonathan12Emery2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host
24 1:00.20Hall, Justin12Grantsville2018-11-09Cedar Invitational 2018
25 1:00.97Clayton, Paul10Morgan2018-11-13Bonneville, Morgan @ Roy 2018-
26 1:01.33Hogge-warburton, Garrett11Grantsville2018-11-09Cedar Invitational 2018
27 1:01.36Mellor, Luke12North Summit2018-11-02Delta Mini Invitational
28 1:01.49Henderson, Cale11Delta High School2018-11-02Delta Mini Invitational
29 1:01.58Beagley, Elijah12Emery2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host
30 1:01.60Peterson, Rowdy12North Summit2018-11-06Ben Lomond at North Summit
31 1:01.85Quackenbush, Jake11Wasatch Academy2018-11-06Nov 6 Wasatch Academy Host
32 1:02.02Al-shuqairat, Amer10Maeser Prep2018-11-02Nebo Invitational
33 1:02.14Jensen, Gage12Emery2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host
34 1:02.54Chamberlain, Camden9Carbon2018-11-09Cedar Invitational 2018
35 1:02.64Johansson, ConnorRowland Hall2018-11-02Judge at West
36 1:02.96Mcnally, DanielRowland Hall2018-11-13PS RH GV@Emery
37 1:02.97Bretz, RyanNorth Sevier2018-11-09Cedar Invitational 2018
38 1:03.00Spendlove, Garrett11Millard2018-11-02Delta Mini Invitational
39 1:03.02Gustafson, Sage10Summit Academy2018-11-06Uintah and Juan Diego at Union
40 1:03.16Hintze, Hunter11Delta High School2018-11-09Cedar Invitational 2018
41 1:03.58Wilkinson, England12Morgan2018-11-031819 Box Elder Invite
42 1:03.62Robertson, Trayken12Grand County2018-11-09Cedar Invitational 2018
43 1:03.65Ogden, Mac9Richfield2018-11-02Gunnison, Logan, Richfield @ G
44 1:03.84Fratto, Derek11American Leadership2018-11-02Delta Mini Invitational
45 1:04.08Taylor, CambrinRowland Hall2018-11-02Judge at West
46 1:04.11Stead, David12Carbon2018-11-09Cedar Invitational 2018
47 1:04.31Earl, Zach10Morgan2018-11-08Morgan and Weber @Ben Lomond
48 1:04.34Christensen, Dawson10Richfield2018-11-02Gunnison, Logan, Richfield @ G
49 1:04.65Stanford, Wade11North Summit2018-11-06Ben Lomond at North Summit
50 1:04.66Dearden, Ean11Millard2018-11-13North Sanpete and Delta @ Mill

3A Men 500 Free
OrderTimeNameGradeSchoolDateMeet
1 5:22.51Pierce, Braxten12Grand County2018-11-02Gunnison, Logan, Richfield @ G
2 5:24.25Bless, PatrickAmerican Leadership2018-11-02Delta Mini Invitational
3 5:33.85Thomas, Zane11Grantsville2018-11-09Cedar Invitational 2018
4 5:44.84Flores, Bernardo11Wasatch Academy2018-11-06Nov 6 Wasatch Academy Host
5 5:50.86Johnson, Brayden12Millard2018-11-09Cedar Invitational 2018
6 6:05.48Stewart, Carson10Union2018-11-06Uintah and Juan Diego at Union
7 6:11.26Overman, Seth10Judge Memorial2018-11-082018.11.8 Olympus v Judge @ Ol
8 6:16.96Dearden, Kaleb11Millard2018-11-13North Sanpete and Delta @ Mill
9 6:16.98Camp, Jaren12Millard2018-11-13North Sanpete and Delta @ Mill
10 6:19.07Hunt, Timothy10Richfield2018-11-02Gunnison, Logan, Richfield @ G
11 6:21.80Milliner, Justin10Morgan2018-11-13Bonneville, Morgan @ Roy 2018-
12 6:31.32Reber, Levi10Gunnison Valley2018-11-13PS RH GV@Emery
13 6:37.34Curtis, Caleb12North Summit2018-11-06Ben Lomond at North Summit
14 6:38.53Ritzman, Craig12North Summit2018-11-02Delta Mini Invitational
15 6:40.52Stanford, Wade11North Summit2018-11-02Delta Mini Invitational
16 6:45.45Goh, MatthewRowland Hall2018-11-02Judge at West
17 6:48.83Ogden, Isaak9Richfield2018-11-02Gunnison, Logan, Richfield @ G
18 6:53.04Peterson, Rowdy12North Summit2018-11-02Delta Mini Invitational
19 6:57.64Fratto, Derek11American Leadership2018-11-02Delta Mini Invitational
20 7:00.86Robertson, Trayken12Grand County2018-11-02Gunnison, Logan, Richfield @ G
21 7:01.24Noorda, Brayden9Morgan2018-11-13Bonneville, Morgan @ Roy 2018-
22 7:04.43Atkinson, Bodee11Millard2018-11-09Cedar Invitational 2018
23 7:08.14Hanson, Blake10St. Joseph2018-11-13Ben Lomond & St. Joseph @ Stan
24 7:08.94Hintze, Hunter11Delta High School2018-11-02Delta Mini Invitational
25 7:12.13Barlow, Preston12Grand County2018-11-09Cedar Invitational 2018
26 7:12.81Allinson, Mccoy10Emery2018-11-13PS RH GV@Emery
27 7:14.88Tripp, Tyler10Grantsville2018-11-09Cedar Invitational 2018
28 7:20.92Dearden, Adam11Millard2018-11-02Delta Mini Invitational
29 7:25.52Mcknight, Chandler12North Summit2018-11-06Ben Lomond at North Summit
30 7:27.50Hanson, Matthew11Emery2018-11-13PS RH GV@Emery
31 7:41.82Rudd, Jayce11Morgan2018-11-08Morgan and Weber @Ben Lomond
32 7:42.69Stotz, Camron9Grand County2018-11-09Cedar Invitational 2018
33 7:44.45Halliday, Mckay11Gunnison Valley2018-11-02Gunnison, Logan, Richfield @ G
34 7:52.01Palmer, Gideon9North Sanpete2018-11-13North Sanpete and Delta @ Mill
35 8:10.18Minor, David11Grand County2018-11-09Cedar Invitational 2018
36 8:40.23Thomas, Ethan10North Summit2018-11-06Ben Lomond at North Summit
37 9:46.47Bergfeld, Jarom10South Sevier2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host
3810:37.08Peckham, Jaron10North Sanpete2018-11-06Nov 6 Wasatch Academy Host

3A Men 100 Back
OrderTimeNameGradeSchoolDateMeet
1 1:00.75Guymon, Keldan12Emery2018-11-13PS RH GV@Emery
2 1:01.59Thomas, Zane11Grantsville2018-11-02Delta Mini Invitational
3 1:02.78Smurthwaite, Ethan12Grantsville2018-11-09Cedar Invitational 2018
4 1:02.90Hawkins, Taylor11Union2018-11-06Uintah and Juan Diego at Union
5 1:03.94Anderson, Brennan11Delta High School2018-11-02Delta Mini Invitational
6 1:04.74Minchey, Deegan12Emery2018-11-13PS RH GV@Emery
7 1:05.83Garrison, Tyler11Delta High School2018-11-09Cedar Invitational 2018
8 1:06.44Johnson, Brayden12Millard2018-11-13North Sanpete and Delta @ Mill
9 1:06.76Stilson, Parker12Emery2018-11-13PS RH GV@Emery
10 1:07.52Bruse, Nathan12Richfield2018-11-02Gunnison, Logan, Richfield @ G
11 1:08.10Bretz, RyanNorth Sevier2018-11-13PS RH GV@Emery
12 1:08.80Skousen, Cooper9Maeser Prep2018-11-02Nebo Invitational
13 1:09.97Lacy, Alexander12Grand County2018-11-02Gunnison, Logan, Richfield @ G
14 1:10.02Mellor, Luke12North Summit2018-11-06Ben Lomond at North Summit
15 1:10.40Milliner, Justin10Morgan2018-11-031819 Box Elder Invite
16 1:12.06Skidmore, Carson11Morgan2018-11-08Morgan and Weber @Ben Lomond
17 1:12.13Spendlove, Garrett11Millard2018-11-02Delta Mini Invitational
18 1:12.73Camp, Jaren12Millard2018-11-09Cedar Invitational 2018
19 1:12.91Hawks, Arthur9Grand County2018-11-09Cedar Invitational 2018
20 1:13.38Wood, Samuel11Wasatch Academy2018-11-06Nov 6 Wasatch Academy Host
21 1:13.56Stewart, Carson10Union2018-11-09Wasatch Academy @ Union
22 1:13.69Gordon, Ben11Morgan2018-11-13Bonneville, Morgan @ Roy 2018-
23 1:14.06Peterson, Rowdy12North Summit2018-11-06Ben Lomond at North Summit
24 1:14.42Henderson, Cale11Delta High School2018-11-13North Sanpete and Delta @ Mill
25 1:14.43Olsen, Levi12Emery2018-11-13PS RH GV@Emery
26 1:14.86Heath, Hunter10Carbon2018-11-09Cedar Invitational 2018
27 1:14.99Robertson, Trayken12Grand County2018-11-09Cedar Invitational 2018
28 1:15.05Morris, Elias10Emery2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host
29 1:15.62Guyman, Kaden12Union2018-11-06Uintah and Juan Diego at Union
30 1:15.78Ritzman, Craig12North Summit2018-11-06Ben Lomond at North Summit
31 1:16.44Sanders, Spencer11Delta High School2018-11-02Delta Mini Invitational
32 1:17.12Overly, Brock10Gunnison Valley2018-11-02Gunnison, Logan, Richfield @ G
33 1:17.16Noorda, Brayden9Morgan2018-11-031819 Box Elder Invite
34 1:17.44Knight, Owen10Richfield2018-11-02Gunnison, Logan, Richfield @ G
35 1:17.83Allinson, Mccoy10Emery2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host
36 1:18.94Clark, Duncan10Grand County2018-11-09Cedar Invitational 2018
36 1:18.94Smith, Koby12North Sanpete2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host
38 1:18.98Jensen, Gage12Emery2018-11-13PS RH GV@Emery
39 1:19.06Shupe, Jacob11Union2018-11-06Uintah and Juan Diego at Union
40 1:19.42Minchey, Daxton9Emery2018-11-13PS RH GV@Emery
41 1:19.79Johansson, ConnorRowland Hall2018-11-13PS RH GV@Emery
42 1:20.18Greenwood, Gehrig11North Summit2018-11-02Delta Mini Invitational
43 1:20.56Zwaheln, Weston11North Summit2018-11-02Delta Mini Invitational
44 1:21.62Lewis, Ty9Morgan2018-11-031819 Box Elder Invite
45 1:21.96Shumway, Richard10Grand County2018-11-09Cedar Invitational 2018
46 1:22.53Watterson, Zach10North Summit2018-11-02Delta Mini Invitational
47 1:23.43Smith, Zane11Delta High School2018-11-13North Sanpete and Delta @ Mill
48 1:23.54Townley, Michael11North Summit2018-11-06Ben Lomond at North Summit
49 1:23.81Rudd, Jayce11Morgan2018-11-13Bonneville, Morgan @ Roy 2018-
50 1:24.80Young, Stryder9Grand County2018-11-09Cedar Invitational 2018

3A Men 100 Breast
OrderTimeNameGradeSchoolDateMeet
1 1:03.70Huang, Yicong12Wasatch Academy2018-11-06Nov 6 Wasatch Academy Host
2 1:05.40Despain, Nathan11Millard2018-11-09Cedar Invitational 2018
3 1:05.75Saber, Jack9Judge Memorial2018-11-082018.11.8 Olympus v Judge @ Ol
4 1:08.95Yanelli, Alex9Judge Memorial2018-11-082018.11.8 Olympus v Judge @ Ol
5 1:09.48Overman, Seth10Judge Memorial2018-11-02Judge at West
6 1:09.94Skidmore, Carson11Morgan2018-11-13Bonneville, Morgan @ Roy 2018-
7 1:10.47Pakkarato, Pattarapong10Grand County2018-11-09Cedar Invitational 2018
8 1:11.56Earl, Zach10Morgan2018-11-08Morgan and Weber @Ben Lomond
9 1:13.40Erickson, LucasRowland Hall2018-11-13PS RH GV@Emery
10 1:14.50Hansen, Logan11South Sevier2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host
11 1:15.98Smurthwaite, Ben10Grantsville2018-11-02Delta Mini Invitational
12 1:16.69Dearden, Kaleb11Millard2018-11-09Cedar Invitational 2018
13 1:16.84Seely, Jonathan12Emery2018-11-13PS RH GV@Emery
14 1:18.36Jensen, Gage12Emery2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host
15 1:18.56Reber, Levi10Gunnison Valley2018-11-13PS RH GV@Emery
16 1:18.58Flores, Bernardo11Wasatch Academy2018-11-09Wasatch Academy @ Union
17 1:19.24Maxfield, Levi10Richfield2018-11-02Gunnison, Logan, Richfield @ G
18 1:19.64Beagley, Elijah12Emery2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host
19 1:20.01Greenwood, Gehrig11North Summit2018-11-06Ben Lomond at North Summit
20 1:20.14Henderson, Cale11Delta High School2018-11-09Cedar Invitational 2018
21 1:20.59Gadd, Samuel10Maeser Prep2018-11-02Nebo Invitational
22 1:21.47Lewis, Brigham11North Sanpete2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host
23 1:21.62Mcknight, Chandler12North Summit2018-11-02Delta Mini Invitational
23 1:21.62Haug, Kason9Maeser Prep2018-11-02Nebo Invitational
25 1:22.16Goh, MatthewRowland Hall2018-11-02Judge at West
26 1:22.17Atkinson, Bodee11Millard2018-11-13North Sanpete and Delta @ Mill
27 1:22.46Durrant, Brennan11Emery2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host
28 1:22.61Gordon, Ben11Morgan2018-11-031819 Box Elder Invite
29 1:23.32Taylor, CambrinRowland Hall2018-11-02Judge at West
30 1:23.53Christensen, Dawson10Richfield2018-11-02Gunnison, Logan, Richfield @ G
31 1:23.55Moore, Brendan9Grand County2018-11-09Cedar Invitational 2018
32 1:23.59Johnston, Cody12Grand County2018-11-09Cedar Invitational 2018
33 1:24.07Dutson, Ethan10Morgan2018-11-13Bonneville, Morgan @ Roy 2018-
34 1:24.11Noorda, Brayden9Morgan2018-11-08Morgan and Weber @Ben Lomond
35 1:24.39Rasmussen, Zane10Wasatch Academy2018-11-06Nov 6 Wasatch Academy Host
36 1:24.44Bliss, Joeseph11Delta High School2018-11-02Delta Mini Invitational
37 1:24.60Minchey, Daxton9Emery2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host
38 1:25.14Minchey, Kyler9Emery2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host
39 1:25.24Zwaheln, Weston11North Summit2018-11-06Ben Lomond at North Summit
40 1:25.78Mcknight, Carsen10North Summit2018-11-02Delta Mini Invitational
41 1:25.79Stucki, Dallin11Grand County2018-11-02Gunnison, Logan, Richfield @ G
42 1:25.80Jewkes, ColsenRichfield2018-11-02Gunnison, Logan, Richfield @ G
43 1:26.23Watterson, Zach10North Summit2018-11-06Ben Lomond at North Summit
44 1:26.49Jewkes, CameronRichfield2018-11-02Gunnison, Logan, Richfield @ G
45 1:26.73Hanson, Matthew11Emery2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host
46 1:26.83Stephens, Liam10North Summit2018-11-02Delta Mini Invitational
47 1:26.88Bretz, RyanNorth Sevier2018-11-09Cedar Invitational 2018
48 1:26.99Nay, Destry11Gunnison Valley2018-11-02Gunnison, Logan, Richfield @ G
49 1:27.40Terry, Kegley9Emery2018-11-13PS RH GV@Emery
50 1:27.55Townley, Michael11North Summit2018-11-02Delta Mini Invitational

3A Men 200 Medley Relay
OrderTimeSchoolDateMeet
1 1:51.59Emery2018-11-13PS RH GV@Emery
2 1:53.97Grantsville2018-11-02Delta Mini Invitational
3 1:54.63Grand County2018-11-09Cedar Invitational 2018
4 1:55.19Millard2018-11-09Cedar Invitational 2018
5 1:57.25Wasatch Academy2018-11-06Nov 6 Wasatch Academy Host
6 1:58.01Judge Memorial2018-11-082018.11.8 Olympus v Judge @ Ol
7 1:58.75North Summit2018-11-06Ben Lomond at North Summit
8 1:58.94Delta High School2018-11-13North Sanpete and Delta @ Mill
9 2:00.49Richfield2018-11-02Gunnison, Logan, Richfield @ G
10 2:00.66Morgan2018-11-08Morgan and Weber @Ben Lomond
11 2:01.45Rowland Hall2018-11-02Judge at West
12 2:08.00Gunnison Valley2018-11-02Gunnison, Logan, Richfield @ G
13 2:08.90Carbon2018-11-09Cedar Invitational 2018
14 2:13.58Maeser Prep2018-11-02Nebo Invitational
15 2:13.75American Leadership2018-11-02Delta Mini Invitational
16 2:22.91North Sanpete2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host
17 2:28.05South Sevier2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host
18 2:35.27St. Joseph2018-11-02Region 11 Invitational Meet 20
19 2:53.97Union2018-11-09Wasatch Academy @ Union

3A Men 200 Free Relay
OrderTimeSchoolDateMeet
1 1:41.63Grand County2018-11-02Gunnison, Logan, Richfield @ G
2 1:42.03Grantsville2018-11-09Cedar Invitational 2018
3 1:44.25Rowland Hall2018-11-13PS RH GV@Emery
4 1:44.75Union2018-11-06Uintah and Juan Diego at Union
5 1:45.25North Summit2018-11-06Ben Lomond at North Summit
6 1:45.65Delta High School2018-11-13North Sanpete and Delta @ Mill
7 1:46.76Wasatch Academy2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host
8 1:48.19Millard2018-11-13North Sanpete and Delta @ Mill
9 1:50.81Maeser Prep2018-11-02Nebo Invitational
10 1:51.24Emery2018-11-13PS RH GV@Emery
11 1:52.54Carbon2018-11-09Cedar Invitational 2018
12 1:53.22Morgan2018-11-13Bonneville, Morgan @ Roy 2018-
13 1:54.31Richfield2018-11-02Gunnison, Logan, Richfield @ G
14 1:55.36North Sanpete2018-11-06Nov 6 Wasatch Academy Host
15 1:56.82Gunnison Valley2018-11-02Gunnison, Logan, Richfield @ G
16 1:59.73Judge Memorial2018-11-02Judge at West
17 2:10.61St. Joseph2018-11-02Region 11 Invitational Meet 20
18 2:15.71American Leadership2018-11-02Delta Mini Invitational

3A Men 400 Free Relay
OrderTimeSchoolDateMeet
1 3:41.55Grantsville2018-11-09Cedar Invitational 2018
2 3:42.74Emery2018-11-13PS RH GV@Emery
3 3:44.57Millard2018-11-09Cedar Invitational 2018
4 3:45.80Grand County2018-11-09Cedar Invitational 2018
5 3:55.73Union2018-11-06Uintah and Juan Diego at Union
6 4:01.18Delta High School2018-11-02Delta Mini Invitational
7 4:02.46Judge Memorial2018-11-082018.11.8 Olympus v Judge @ Ol
8 4:04.61North Summit2018-11-06Ben Lomond at North Summit
9 4:08.73Morgan2018-11-08Morgan and Weber @Ben Lomond
10 4:13.07American Leadership2018-11-02Delta Mini Invitational
11 4:15.80Richfield2018-11-02Gunnison, Logan, Richfield @ G
12 4:31.05Gunnison Valley2018-11-13PS RH GV@Emery
13 4:49.58North Sanpete2018-11-13North Sanpete and Delta @ Mill
14 5:20.72South Sevier2018-11-02Nov 2 North Sanpete Host
15 5:25.05St. Joseph2018-11-06Ben Lomond at North Summit